تبلیغات
مركز آموزش هیپنوتیزم, تله کینزی, کندالینی, چشم سوم, ریکی, پرواز روح, هاله, هرم انرژی و ... - چطور سوژه را از خواب هیپنوتیزمی بیدار کنیم؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من قصد دارم با قرار دادن مطالب مربوط به خودشناسی برای بهتر زندگی کردن شما قدمی بردارم.
در صورت نیاز می توانید با من در تماس باشید.

کانال تلگرامی من: https://t.me/hypnosisfast

ایمیل من: harakat.meta@yahoo.com

حركت ...

جستجو

 

چطور سوژه را از خواب هیپنوتیزمی بیدار کنیم؟

جمعه 12 دی 1393   08:41 ب.ظ

بیدار کردن سوژه

منظور از بیدار کردن سوژه، این است که شما بتوانید به راحتی سوژه را به حالت عادی همراه با نشاط و شادی بازگردانید بدون اینکه گیجی یا خواب آلودگی در وی باقی مانده باشد. اکثر افراد براحتی و بسرعت در عرض چند دقیقه بحالت اول بر میگردند اما اگر بطور کامل بیدار نشده باشند ممکن است در حالتی شبیه خواب و بیداری همراه با سنگینی و رخوت و خستگی باقی بمانند.

در ادامه مطلب بخوانید ...


                        

بهترین روش برای بیدار کردن سبک کردن خواب به همان روشی است که خواب را ایجاد کرده اید. چون سوژه کاملا از هیپنوتیزور اطاعت می کند. شما می توانید با ذکر جملات، ضمن ایجاد حس آرامش و سبکی و شادی با استفاده از تلقینات و القائات و پاس های مخالف فرد را بیدار کنید. تحریک اعصاب حسی از جمله عصب سه شاخه ای که دارای خاصیت تحریک پذیری بسیار حساس در سطح پوست بویژه در نقاطی از بدن که شبکه های این اعصاب در سطح پوست وجود دارند میتواند موجب احساس آرامش و بیداری گردد.

زمانیکه نسیم خنکی به پوست بخورد این اعصاب تحریک شده وحالات خواب و احساس خستگی از بین خواهد رفت، حساس ترین نقاط بدن پیشانی و گونه ها،گ ردن و اعصاب ساق پا، زانو و آرنج دست و بینی است، لذا تحریک این اعصاب همانطور که ذکر گردید گذشته از بر طرف کردن احساس رخوت موجب رفع خستگی می گردد به همین منظور در مواقعی که پاها در اثر راه رفتن طولانی یا دویدن خسته شده اند کافی است که آنها را مدتی در آب سرد بگذاریم این اعصاب در برابر تغییر درجه هوا بخصوص هوای خنک بسیار حساس بوده و براحتی متاثر میگردند. روش دیگر دمیدن بر روی صورت استکه باعث تحریک اعصاب و موجب بیداری سوژه میگردد.

بهر حال خواب هیپنوتیزم خوابی آرامش بخش است اگر سوژه در حالت خواب نیز رها شود بعد از مدتی خوابیدن به حالت اول بر خواهد گشت و جای هیچگونه نگرانی نیست.

نوشته شده توسط : حركت ...