تبلیغات
مركز آموزش هیپنوتیزم, تله کینزی, کندالینی, چشم سوم, ریکی, پرواز روح, هاله, هرم انرژی و ... - نکات کلیدی در اجرای هیپنوتیزم چیست؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من قصد دارم با قرار دادن مطالب مربوط به خودشناسی برای بهتر زندگی کردن شما قدمی بردارم.
در صورت نیاز می توانید با من در تماس باشید.

کانال تلگرامی من: https://t.me/hypnosisfast

ایمیل من: harakat.meta@yahoo.com

حركت ...

جستجو

 

نکات کلیدی در اجرای هیپنوتیزم چیست؟

شنبه 3 آبان 1393   10:48 ب.ظ

چرا ما هیپنوتیزم یاد نمی گیریم؟

با درود فراوان خدمت شما دوستان علاقمندان به هیپنوتیزم. حتمن بسیاری از شما مدت زیادی است که زمان و انرژی خود را صرف یادگیری هیپنوتیزم کرده و می کنید! و متاسفانه نتیجه زیادی دستگیرتان نمی شود و همین موضوع شما را آرام آرام دلسرد می کند. برای یاد گیری یا اجرای درست دگر هیپنوتیزم، توجه داشتن به موضوعات کلیدی می تواند کمک بسیار زیادی در روند کار شما داشته باشد.

در ادامه مطلب بخوانید...

یکی از نکات کلیدی در هیپنوتیزم، آشنایی داشتن به عملکرد مغز انسان است. فراموش نکنید که هیپنوتیزم با زحمت زیاد یا زور زدن عمل نمی کند، بلکه فقط و فقط با آگاهی شما نسبت به کاری که انجام می دهید عمل می کند. مغز انسان در شرایط مختلف عکسل العمل های مختلفی از خود نشان می دهد و یکی از آن شرایط حالت هیپنوز است. برای اینکه بتوانید سوژه را به حالت هیپنوز وارد کنید انجام تکنیک های زیر الزامی است.
1- پذیرش شخص شما به عنوان هیپنوتیزور توسط سوژه
2- باور داشتن خودتان به عنوان یک هیپنوتیزور حرفه ای
3- مسلط بودن به اجرای کامل مراحل هیپنوتیزم از شروع تا پایان
4- اجرای بی وقفه مراحل هیپنوتیزم
5- ایجاد باور برای هیپنوتیزم شدن، در سوژه
6- استفاده همزمان از تلقین، مانیتیزم و تمرکز
7- آشنا بودن به چند تکنیک هیپنوتیزم
8-
اجرای یک پایان موفق

1- پذیرفته شدن شما توسط سوژه موضوع بسیار مهمی است که اگر این اتفاق نیفتد قدرت هیپنوتیزم شما درصد بسیار زیادی کاهش خواهد یافت. برای رسیدن به این سطح، بهترین کار این است که قبل از اجرای برنامه سعی کنید چند نفس عمیق شکمی بکشید و به خودتان مسلط باشید و با اعتماد به نفس کامل کار خود را شروع کنید و سعی کنید استرس را از خود دور کنید چون سوژه همه رفتار شما را با دقت رصد می کند.
2- برای اینکه بتوانید خودتان را به عنوان یک هیپنوتیزور بدانید نیاز به تمرین با سوژه فرضی دارید. برای رسیدن به این باور می اونید با مراحل اعمال هینوز را بر روی سوژه فرضی خود تمرین کنید و تصور کنید که با یک شخص واقعی دارید تمرین می کنید و پس از آن از اعضای خانواده یا دوستان خود کمک بگیرید و تمرینات را بر روی آنها اعمال کنید تا به قول معروف دستتان راه بیفتد.
3- هر روز چند بار مراحل هینوتیزم کردن را با تمرین کنید تا در حین انجام هیپنوتیزم واقعی دچار مشکل نشوید.
4- زمانیکه دارید بر روی سوژه کار می کنید سعی کنید اعمال و حرکاتتان بدون وقفه اجرا شود و در کارها و صحبت هایتان جای خالی و ضعف دیده نشود چرا که در صورت سوژه احتمال برگشت به حالت عادی را خواهد داشت.
5- شما مدام می توانید به سوژه تلقین کنید که در حال هیپنوتیزم شدن است و برای انجام این کار می توانید به مواردی که می تواند در حین انجام هیپنوز در فرد هیپنوتیزم شونده بروز دهد، اشاره کنید. مواردی مثل: سنگین شدن بدن و کرخت شدن قسمت های مختلف فرد. به این شکل که به سوژه بگویید بدنش در حال سنگین شدن است و یا کرخت شدن. اگر سوژه درصد بسیاری کمی از این نشانه ها را داشته باشد به راحتی هیپنوتیزم شدن را قبول خواهد داشت.
6- استفاده همزمان از سه قدرت اصلی یعنی مانیه تیزم و تلقین و تمرکز می تواند به روند بهتر و سریع کار شما کمک کند به این صورت که همزمان با تلقین کردن بر موضوعی در سوژه خودتان نیز با دست خود مانیه تیزم بدنتان را به سوژه انتقال دهید و در ذهن خود تجسم کنید که اتفاق مورد نظر در سوژه در حال رخ دادن است.
7- قبل از انجام کار بر روی سوژه حتما به چند تکنیک هیپنوتیز تسلط کافی پیدا کنید تا در صورت جواب نگرفتن از یک روش بلافاصله از روش و تکنیک دیگری استفاده کنید.
8- همان گونه که شروع یک هیپنوتیزم موفق مهم است به همان اندازه پایان یک هیپنوتیزم موفق هم مهم است. پس تمام تخصص خود را به خرج دهید تا یک پایان کامل و خوبی را در برنامه خود داشته باشید.

ادامه دارد ...

(حرکت)


نوشته شده توسط : حركت ...