تبلیغات
مركز آموزش هیپنوتیزم, تله کینزی, کندالینی, چشم سوم, ریکی, پرواز روح, هاله, هرم انرژی و ... - دوست دارید هیپنوتیزم یاد بگیرید!؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من قصد دارم با قرار دادن مطالب مربوط به خودشناسی برای بهتر زندگی کردن شما قدمی بردارم.
در صورت نیاز می توانید با من در تماس باشید.

کانال تلگرامی من: https://t.me/hypnosisfast

ایمیل من: harakat.meta@yahoo.com

حركت ...

جستجو

 

دوست دارید هیپنوتیزم یاد بگیرید!؟

یکشنبه 6 مهر 1393   12:37 ب.ظ

دوستان عزیز، کسانیکه به هینوتیزم علاقمند هستید، لازم دانستم تا قدری در این خصوص برایتان صحبت کنم.

اگر شما به طور جدی به دنبال فراگیری دگر هیپنوتیزم باشید، حتما با وب سایت ها و وبلاگ های زیادی موجه شدید که همه آنها مطالب تکراری و کهنه ای در اینگونه سایت ها به اشتراک گذاشته اند. بنده با افتخار می خواهم اعلام کنم که همه مطالب این وبلاگ توسط شخص بنده به رشته تحریر درآمده و بخشی از این مطالب در همین وبلاگ برای استفاده عموم به اشتراک گذاشته می شود. برخی افراد سودجو هم در بسیاری از وبلاگ ها همین مطالب را کپی کرده و به نفع خود انتشار می دهند.
چند توصیه به همه علاقمندان به هیپنوتیزم:
در ادامه مطلب بخوانید:

1- به هیچ وجه به کسی که شناخت کافی از وی ندارید، اعتماد نکنید و خود را برای اعمال هیپنوتیزم در اختیار ایشان نگذارید.
2- قبل حضور در کلاس آموزشی برای فراگیری این حرفه و واریز وجه به حساب مربی آموزشی، حتما از توانمندی وی در زمینه هیپنوتیزم آگاه شوید و از مربی بخواهیدتا در یک جلسه بصورت آزمایشی توانمندی خود را به شما ثابت کند و یا اینکه مدرک معتبری دال بر توانمندی از او بخواهید.
3- به هیچ وجه در وبلاگ های بی محتوا به دنبال مطالب مفید و ارزشمند نباشید.
4- برخی از تمرینات گفته شده در وبلاگ ها می تواند سلامتی شما را به خطر بیندازد، پس قبل از وارد شدن به مراحل اجرایی با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید.
5- همه سی دی های آموزشی به فروش گذاشته شده در اینترنت، صرفاً جهت آشنایی شما با هیپنوتیزم می باشد و نمی تواند برای شما جنبه آموزشی داشته باشد.
6- فراموش نکنید که آموزش هیپنوتیزم باید زیر نظر استاد یا بصورت حضوری و یا بصورت غیر حضوری امکان پذیر است و شما نمی توانید با مطالعه یا تماشای مطالبی چند به این حرفه مسلط شوید.
7- هیچ استادی مگر در شرایط خاص، حاضر نمی شود تا تجربیاتش را بصورت رایگان در اختیار کسی بگذارد. پس گاهی وقت ها به رایگان بودن مطالب هم اعتماد نکنید. ( البته در مورد هیپنوتیزم یا حرفه های تخصصی اینچنینی )
دوستدار پیشرفت شما (حرکت).
مورخه
1393/7/7

نوشته شده توسط : حركت ...