تبلیغات
مركز آموزش هیپنوتیزم, تله کینزی, کندالینی, چشم سوم, ریکی, پرواز روح, هاله, هرم انرژی و ... - آموزش دگر هیپنوتیزم ( تمرین های عملی بر روی سوژه )

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من قصد دارم با قرار دادن مطالب مربوط به خودشناسی برای بهتر زندگی کردن شما قدمی بردارم.
در صورت نیاز می توانید با من در تماس باشید.

کانال تلگرامی من: https://t.me/hypnosisfast

ایمیل من: harakat.meta@yahoo.com

حركت ...

جستجو

 

آموزش دگر هیپنوتیزم ( تمرین های عملی بر روی سوژه )

دوشنبه 7 مهر 1393   10:29 ق.ظ

شروع تمرینات روی سوژه

شما در صورتی می توانید از ادامه تمرینات نتیجه بگیرید که توانسته باشید بصورت کامل تمرینات قبلی را ( http://123harakat.mihanblog.com/post/14 )انجام داده باشید. در اول شروع این مبحث توصیه میکنم تا معلومات خود را در مورد مانیه تیزم و تلقین، بالا ببرید تا بتوانید صحبت های بنده را بهتر درک کنید.
شروع تمرین: فرقی نمی کند در فصل تابستان باشید یا زمستان، صبح زود از خواب بیدار شوید و خودتان را برای رفتن به بالای کوه یا دل طبیعت آماده کنید. وقتی که به محل مورد نظر رسیدید بسته به شرایط محیط جای دنجی را پیدا کرده در آنجا بنشینید یا دراز بکشید، چشم های خود را بسته و در عالم خیال شروع به هیپنوتیزم کردن سوژه های خود باشید و ساعتی را در این حالت بگذرانید. پس از آن از جای خود برخواسته و در دل طبیعت به گشت وگذار مشغول شوید طوری که شما از فردا می توانید مثل یک هیپنوتیزور حرفه ای عمل کنید، شاد باشید.تمرین بر روی سوژه را
در ادامه مطلب بخوانید...

اگر در خانواده پر جمعیتی زندگی می کنید کار شما یک مقدار آسان خواهد بود و برای شروع کار خود با شوژه تمرینی، می توانید از اعضای خانواده استفاده کنید. ( فرد مورد نظر نباید کمتر از 15 سال و بیشتر از 40 سال سن داشته باشد ) فرقی نمی کند که شما تمرینات خود را روی چه جنسیتی اعمال کنید مهم اینست که طرف مقابل با کمال میل و علاقه با شما همکاری کند و در حین انجام کار درگیری فکری نداشته باشد.

شروع تمرین اِعمال هیپنوز بر روی سوژه
فعالیت فراروانی انسان شامل دو حالت است: یکی حالت عینی و ارادی که همیشه به قصد و دانسته بروز می کند؛ دیگری حالت ذهنی که بصورت خود به خود آشکار می شود. به حالت اول ضمیر خودآگاه می گویند، یعنی قوه تشخیص، قضاوت و استدلال که به وسیله آن ها به درک و آگاهی از خودمان، موجودات و سایر چیزها می رسیم؛ دومین حالت که به آن توجهی نمی کنیم، ضمیر ناخودآگاه ماست که حوزه عملکرد آن محدود به نظم بخشی به احساسات، تاثیرات، حافظه، تداعی ذهنی افکار، تخیل و غیره می شود.

قبل از شروع تمرین بر روی سوژه، دانستن مواردی چند الزامی است. اینکه شما تا چه حد بر روی افرادی که می خواهید هیپنوتیزمشان کنید تاثیر گذار هستید یا به عبارت دیگر تا چه اندازه می توانید بر آنها نفوذ داشته باشید. داشتن جذبه و وجهه خوب در میان دیگران کیفیت کار شما را بالا خواهد برد برای رسیدن به این مهم به نکات زیر توجه لازم را داشته باشید.

اعمال نفوذ بر دیگران از طریق ظاهر خاص خودتان، لحن خاص و رسایی صحبت کردن، جذبه و نفوذ نگاهتان مثل پلک نزدن، اعمال تاثیرات مستقیم بر ذهن اشخاص که با آنها سر و کار داریم، 

پیش از آنکه  به ارائه آزمایش بپردازید از حصول شرایط زیر اطمینان حاصل کنید.

اشراف کامل بر آنچه مایلید به دست آورید.

اطلاع کامل از جزئیات گفتارها، حرکت ها، نگاه ها و تلقین های ذهنی مقرر شده برای این منظور، این اولین قدمی است که باید بردارید تا توانییتان را محک بزنید. توصیه میکنم که وسوسه نشوید و آزمایشی را که از قبل با آن آشنایی ندارید انجام ندهید. کار عملی فقط به اراده بستگی ندارد، بلکه مهارت و کارکشتگی نیز نقش مهمی ایفا می کند. قبل از اینکه تمرین را روی سوژه انجام دهید حتماً بصورت شفاهی جملات خود را مرور کنید و با سوژه فرضی تمرین کنید و فراموش نکنید که اگر بر روی اولین سوژه نتیجه خوبی دستگیرتان نشود، هم بر روی شما و هم بر روی سوژه تاثیر منفی خواهد گذاشت. هنگامی که دستورالعمل های مربوط به آزمایشی را چند بار به اجرا درآورید، مکانیزم گفتارها و حرکت ها با تصمیم شما خود به خود به جریان می افتد و دیگر نیازی نیست که دقت بسیار زیادی به خرج دهید. به عبارت دیگر شما بصورت ناخودآگاه این کارها را انجام خواهید داد. اجازه ندهید که افکار مزاحم مثل شک و تردید و ترس جایگزین اساس فکر و ذهن شما شود.

آزمایش باید بر روی چه کسی صورت گیرد؟

در میان اطرافیان شما حتماً هستند کسانیکه به راحتی تحت تاثیر حرف های دیگران قرار می گیرند و به راحتی هیپنوتیزم می شوند. بهتر است بدانید که 50% افراد چه زن و چه مرد توانایی هیپنوتیزم شدن را دارند. به همین منظور در انتخاب خود دقت بیشتری به خرج دهید و از فردی به عنوان سوژه استفاده کنید که نفوذ بالایی بر وی دارید. اولین آزمایش طوری طراحی شده که علاوه بر ایجاد تاثیری خاص بر روی سوژه، شما را قادر می سازد تا حساسیت او را افزایش دهید. شما باید سعی کنید تا ذهن سوژه را نسبت به تلقیناتی که قرار است بر روی او اعمال شود آماده کنید تا وی از حالت جبهه گیری خارج شود و خود را تسلیم تلقینات شما کند. در کل همیشه سعی داشته باشید قبل از انجام عمل هیپنوز بر روی دیگران از آمادگی کامل روحی و فکری برخوردار باشید. در واقع این خود شما هستید که باید تصمیم بگیرید که کی و کجا باید دست به عمل بزنید.

یک راهکار کلامی وجود دارد که به شما کمک می کند تا حالت های روانی افراد و عامه مردم را تغییر دهید و درجه تلقین پذیری آنان را بالا ببرید. حتماً در بین افرادی خواهید نشست که برخی از آنان از شما خواهند پرسند که آیا مرا هم می توانید هیپنوتیزم کنید؟ پاسخ شما فقط می تواند این باشد " من هیچ چیز در این باره نمی دانم و تنها آزمایش است که آن را به ما ثابت خواهد کرد " بدین منظور اگر وسوسه شدید که بر روی وی آزمایش انجام دهید، او با نظر شما موافق خواهد بود.

و اما از کجا می توانیم تشخیص دهیم که چه کسی تلقین پذیری بالایی دارد؟

چهره های مثلثی و ذوزنقه ای شکل نسبت به سایرین تلقین پذیری بالایی دارند. معمولاً پیشانی، بینی و بخش پایینی صورت باید بلندی تقریباً یکسانی داشته باشند. اگر در این سه بخش گفته شده عدم تناسب دیده شود، مثلاً یکی از سه بخش بطور چشمگیری بلندتر از دو بخش دیگر باشد، نشانه ای از تلقین پذیری شخص است. هر قدر پهنای صورت در مقایسه با بلندی صورت بیش تر باشد، حساسیت و تاثیر پذیری شخص کاهش می یابد. درباره برجستگی خطوط چهره، دو حد افراط و تفریط وجود دارد: چهره های بسیار ریز و ظریف، و قیافه های ساده که عموماً حساس هستند.

ادامه دارد:


دوستان عزیز برای جلوگیری از انتشار بی رویه مطالب آموزشی و جلوگیری از فعالیت افراد سودجو، بر روی برخی مطالب در این وبلاگ هزینه تعریف شده است. تا از این طریق فقط کسانیکه علاقمند و مشتاق برای دریافت این مطالب هستند بتوانند دسترسی داشته باشند.
به همین دلیل مبلغ بسایر اندکی برای دسترسی شما عزیزان علاقمند، به عنوان حق انتشار در نظر گرفته شده است.
کسانیکه علاقمند به دریافت « آموزش دگر هیپنوتیزم ( تمرین های عملی بر روی سوژه ( می باشند، می توانند به ایمیل من یک پیغام درخواست بفرستند تا شماره حساب و میزان مبلغ برایشان ارسال شودharakat.meta@yahoo.com 
از اینکه به بنده اعتماد دارید سپاسگزارم.
ارادتمند شما (حرکت(


نوشته شده توسط : حركت ...