تبلیغات
مركز آموزش هیپنوتیزم, تله کینزی, کندالینی, چشم سوم, ریکی, پرواز روح, هاله, هرم انرژی و ... - آفت های هیپنوتیزم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من قصد دارم با قرار دادن مطالب مربوط به خودشناسی برای بهتر زندگی کردن شما قدمی بردارم.
در صورت نیاز می توانید با من در تماس باشید.

کانال تلگرامی من: https://t.me/hypnosisfast

ایمیل من: harakat.meta@yahoo.com

حركت ...

جستجو

 

آفت های هیپنوتیزم

یکشنبه 23 مرداد 1390   10:12 ق.ظ

مکانیزم هیپنوتیزم و آفت های آن

در هیپنوتیزم تنها از تلقین بر ذهن استفاده می شود. کارهایی که هیپنوتیزور انجام می دهد, تنها با استفاده از نیروهای درونی خود هیپنوتیزم شونده (سوژه) انجام می پذیرد  اعمالی که هیپنوتیزور  بر روی سوژه انجام می دهد, همگی به توانایی های سوژه بستگی داشته و اگر سوژه از لحاظ قدرت های درونی توانایی انجام کاری را نداشته باشد, هیپنوتیزور نمی تواند آن کار را نمایش دهد. کار هایی که به نظر سوژه غیر قابل اجرا می آیند و هیپنوتیزور برای سوژه انجام می هد, توسط عبور از فیلتر منطق شما انجام می پذیرد. با ذکر یک مثال موضوع را پیگیری می کنیم.

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید...

فرض کنید سوژه توانایی این را دارد که سیخی را بدون هیچ درد و خون ریزی و آسیبی درون شکم خود فرو برده و بیرون بیاورد. اما در حالت طبیعی نمی تواند. زیرا قبل از اینکه پیغام ها به قسمت اجرایی ذهن برسند, توسط فیلتر عقل و منطق بررسی می شوند. فرو رفتن سیخ در بدن با شرحی که ذکر شد, از دیدگاه منطقی غیر ممکن می باشد، اما شما قدرت آن را دارید! به همین دلیل تا زمانیکه بر مکانیزم  منطق غلبه نکرده اید, این توانایی برای شما محقق نمی گردد. هیپنوتیزور با تلقین ذهن شما را در دست می گیرد و هر پیامی را که بتواند با تلقین از فیلتر منطق و اراده ی شما رد کند, و شما قدرت اجرای آن را داشته باشید محقق می گردد.

 با شروع روند هیپنوتیزم دریچه هایی از دورن کالبد سوژه برای هیپنوتیزور باز می شود که از آن طریق هیپنوتیزور ذهن سوژه را کنترل می کند. هر انسان با اراده ی خودش دریچه را برای هیپنوتیزور باز می کند و یک هیپنوتیزور به هیچ شکلی نمی تواند عملی را که بر خلاف اراده قلبی سوژه باشد به انجام برساند.

آفت های هیپنوتیزم

1-  اغلب هیپنوتیزور ها چیزی از روشن بینی و نحوه ی عملکرد غیر ارگانیک ها نمی دانند. دریچه هایی که هیپنوتیزور بر روی سوژه باز می کند, بهترین فرصت برای غیرارگانیک های شرور هستند تا به سوژه آسیب رسانده و در حد توان بر او مسلط شوند. اغلب هیپنوتیزور ها بدین طریق سوژه خود را در معرض آسیب های جدی قرار می دهند که خود کاملا از آن بی اطلاعند و توانایی کشف، مقابله و ترمیم آن را ندارند.

2-  اغلب سوژه ها خود را به طور کامل در اختیار هیپنوتیزور قرار می دهند که کاری بسیار اشتباه است. هیپنوتیزور می تواند موضوعی را در ناخودآگاه آن ها حک کند. مانند قرار دادن یک کلمه کلیدی که به محض شنیدن آن سریعا به حالت خلسه هیپنوتیزم رفته و تحت فرمان هیپنوتیزور در می آیند. یا دادن دستوری که سوژه اجرا خواهد کرد و بعد از اتمام آن, چیزی به یاد نخواهد آورد. مثلا بگوید شما 2 روز دیگر سراغ او رفته, مقداری پول به او داده, به خانه برگردید و هیچ چیزی از این عمل به یاد شما نماند! این اجازه ایست که خود سوژه به اختیار به هیپنوتیزور داده است.

3-در هیپنوتیزم کمتر ریشه مشکلات بیمار از بین برده شده و اغلب با تلقینات ذهنی, عوارض بیرونی بیماری را حذف می کنند. مانند این که شما صورت یک مسئله را به فراموشی بسپارید اما مشکل همچنان در کالبد های شما بصورت یک انسداد انرژیک پابرجاست. در گروهی دیگر از تلقینات نه تنها صورت مسئله به قوت خود باقیست, بلکه حذف علائم بیرونی, باعث می گردد که فشار انسداد انرژی از ناحیه ای دیگر و به شکلی جدید بروز کند.

 یک انرژی درمانگر به هیچ وجه از روش تلقین استفاده نکرده و آن را روشی خطرناک می داند. یک درمانگر حرفه ای با روشن بینی خود ریشه های هر بیماری را کشف  کرده و به کمک نیروی الهی, نقش های راکد انرژی را بر طرف می کند.


نوشته شده توسط : حركت ...