تبلیغات
مركز آموزش هیپنوتیزم, تله کینزی, کندالینی, چشم سوم, ریکی, پرواز روح, هاله, هرم انرژی و ... - مدیتیشن‌ (مسافرت‌ در زمان‌ و کارما)

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من قصد دارم با قرار دادن مطالب مربوط به خودشناسی برای بهتر زندگی کردن شما قدمی بردارم.
در صورت نیاز می توانید با من در تماس باشید.

کانال تلگرامی من: https://t.me/hypnosisfast

ایمیل من: harakat.meta@yahoo.com

حركت ...

جستجو

 

این‌ سفر در این زمان می‌تواند تجربیاتی را به روی شما باز کند .

دراز بکشید و در وضعیت راحتی قرار بگیرید:

شروع‌ به‌ تنفس‌ عمیق‌ و آرام‌ نمایید. با تمام‌ وجود تا انتهای‌ انگشتان‌ پا نوک‌ دستانتان‌ تنفس‌ کنید. احساس‌ کنید که‌ با انجام‌ این‌ کار انرژی شما‌ توسعه‌ و انبساط‌ پیدا می‏کند. اجازه‌ دهید آگاهی‏تان‌ نیز توسعه‌ پیدا کند. از آنچه‌ که‌ می‌آید استقبال‌ کنید. قضاوت‌، تجزیه‌ و تحلیل‌ و شک‌ نکنید. بعد از ‌تمرین‌ می‌توانید به این‌ مسائل بپردازید؛ ولی فعلاً از این‌ فرصت‌ فقط‌ برای‌ تجربه‌ و احساس‌ کردن بهره بجویید همچنان‌ احساس‌ ریلکس‌ بودن‌ را داشته‌ باشید، اما یک‌ احساس‌ سنگینی‌ را به‌ آن‌ اضافه‌ کنید. احساس‌ سنگینی‌ بسیار زیادی‌ کنید؛ در کف‌ اتاق‌ فرو بروید. سپس‌ بگذارید احساس‌ سنگینی‌ جای‌ خود را به‌ سبکی‌ فراوان‌ بدهد. سعی کنید شناور بشوید.
حالا همزمان‌ با شناور شدن‌، سنگینی‌ را احساس‌ کنید. این‌ راهی‌ برای‌رسیدن‌ به‌ حالت‌ آگاهی‌ دوگانه‌ است‌؛ آگاهی‌ کسی‌ که‌ امروز هستید، کسی‌ که‌ قبلاً بوده‌اید و کسی‌ که‌ خواهید بود. احساس‌ سبکی‌ و سنگینی‌ همزمان‌ را احساس‌ کنید اما بیش‌ از حد بر روی‌ این‌ حالت‌ تمرکز نکنید.
سفرمان‌ را به صورت‌ بارقه‌هایی‌ توسعه‌ نیافته‌ از آگاهی‌ خداوندی‌ شروع ‌می‌کنیم‌. زندگی‌ها و وقایع‌ بی‌شماری‌ را پشت‌ سر می‌گذاریم‌ که‌ بعضی از آنها روی‌ این‌ سیاره‌ و  بعضی روی سیارات‌ دیگر واقع‌ شده‌اند تا آنجا بخشی‌ کاملاً آگاه‌ از آگاهی‌ خداوندی‌ بشویم‌. نه‌ تنها در خلق‌ تکامل‌ خودمان‌ بلکه‌ درخلق‌ تقدیر جهانیان‌ شریک‌ می‌شویم‌. سفر ما بخشی‌ است‌ از برنامه‌ریزی‌ الهی‌ به‌ سوی‌ شکفته‌شدن‌. همان طور که‌ یک‌ گیاه‌ به سوی‌ خورشید سرمی‌کشد، ما نیز به‌ جانب‌ شکفتگی‌ پیش‌ می‌رویم‌. حال شروع‌ می‌کنیم‌ به‌ برگشتن‌ از حالت‌ انرژی‌ خالص‌ به‌ سوی‌ وضعیت ‌مادی‌. خود را به صورت‌ انرژی‌ خالص‌ احساس‌ کنید، یعنی‌ همان‌ بارقه‌ توسعه‌نیافته‌ از آگاهی‌ خداوندی‌ که‌ در انتظار تکامل‌، آموختن‌ و رشدکردن‌ به سرمی‌برد.
با رفتن‌ به‌ درون‌ جهان‌ مواد معدنی‌ فرود به‌ سوی‌ ماده‌ را احساس‌نمایید. تجسم‌ کنید که‌ یک‌ دانة‌ شن‌ بر روی‌ ساحلی‌ هستید. به‌ این‌ ترتیب‌ هیچ‌ اراده‌ای‌ و هیچ‌ حرکتی‌ از خود‌ ندارید. آب‌ و باد شما را به‌ هر سویی‌ می‌کشاند. گرما و سرما وجود دارد و شما آنها را احساس‌ می‌کنید؛ اما هیچ ‌حس‌ توسعه‌یافته‌ای‌ از‌ احساس‌ ‌گرما و سرما وجود ندارد؛ نمی توانید احساس خوب یا احساس بد داشته باشید؛ بلکه‌ فقط‌ یک‌ حس‌ و آگاهی‌  است‌ که‌ وجود دارد. به عنوان‌ یک‌ دانة‌ شن‌ بر روی‌ ساحل‌ چیزی‌ که‌ مایة‌ نگرانی‌ باشد یا مجبور باشید به‌ آن‌ فکر کنید متصور نیست‌. حتی‌ قادر نیستید صدایی‌ از خود ایجاد نمایید. در این‌ قسمت‌ از تکامل‌ شما آگاهی از نوع احساس فیزیکی را در خود پرورش می‏دهید.
آنگاه‌ دوران‏های‌ متعددی‌ می‌گذرند. اکنون‌ آماده‌اید تا در مسیر تکامل‌ گامی‌ پیش‏تر بروید و درمی‌یابید که‌ آماده‌اید تا جزئی‌ از قلمرو گیاهی‌ باشید. تجسم‌ کنید که‌ یک‌ گیاه‌ هستید. هنوز آن‌ احساس‌ فیزیکی‌ را که‌ در ‌ یک‌ جسم‌ و مادة‌ محض‌ در شما به وجود آمده بود را با خود دارید؛ اما حالا در آغاز یک ‌آگاهی‌ روانی‌ هستید: آغاز احساسات‌. به عنوان‌ گیاه‌ چه‌ نوع‌ احساساتی‌ را تجربه‌ می‌کنید؟ به‌ این‌ مرحله‌ از تکامل‌، حرکت‌ نیز افزوده‌ شده‌ است‌ ریشه‌هایی‌ که‌ در زمین‌ فرو می‌روند و بخش‌ روی‌ زمین‌ که‌ خود را به ‌سوی‌ خورشید می‌کشند. اوایل‌ حرکت‌ را احساس‌ کنید. آیا می‌توانید زمانی‌که‌ برگ‏هایتان‌ به‌ هم‌ ساییده‌ می‌شوند صدایی‌ ایجاد نمایید؟
دوران‏هایی‌ می‌گذرند و اکنون شما برای‌ یک‌ گام‌ دیگر آماده‌‏اید. این‌ بار به‌ قلمرو حیوانات‌ وارد می‌شوید بر اثر طی‌ مراحل‌ پیشین‌ در قلمروهای‌ ماده و گیاه‌ توانایی‌ها و حواستان‌ رشد پیدا کرده است. همچنین ‌دارای‌ برخی‌ توانایی‌های‌ روانی‌ شده‌اید و باید در این مرحله به توانایی‌های ‌ ذهنی‌ بپردازید. به‌ حیوانی‌ فکر کنید که‌ نوعی‌ نزدیکی‌ یا شباهت‌ با آن‌ احساس‌ می کنید. آن‌ حیوان ‌باشید؛ آن‌ را احساس‌ کنید؛ آن‌ را تجربه‌ کنید. داشتن‌ توانایی‌های‌ فیزیکی‌، روانی‌ و ذهنی‌ توسعه‌ یافتة‌ آن‌ حیوان‌ چگونه‌ است‌؟ اکنون‌ زندگی‌ برای شما ‌چگونه‌ است‌؟ فعالیت‌ و تحرک‌ نیز افزایش‌ می‌یابد. شما با ریشه‌هایی‌ که‌ در زمین‌ فرو می‌روند وابستگی‌ ندارید. می‏توانید جابجا بشوید. می‌توانید راه ‌بروید،حرکت کنید و هر جا که‌ خواستید بایستید. حرکت‌ و آزادی‌ حرکت‌ کردن‌ را تجربه‌ کنید. چگونه‌ احساسی‌ است‌؟ برای‌ بیان‌ حالت‌ خودتان‌ چه‌ نوع‌ صداهایی‌ می‌توانید ایجاد نمایید؟
باز هم‌ دوران‏های‌ بیشتری‌ می‌گذرند و حال‌ آمادة‌ گام‌ دیگری‌ در تکامل ‌هستید: وارد شدن‌ به‌ قلمرو انسانی‌. آغاز روح‌ به‌ این‌ سطح‌ تعلق‌ دارد. ما شبیه‌ صورت‌ خدا آفریده‌ شده‌ایم‌. امور‌ روحانی‌ در اختیار ما هستند زیرا ما روح‌ داریم‌ و نیز  توانایی‌های‌ فیزیکی‌، روانی‌ و ذهنی‌ بسیار وسیع تر و رشدیافته‌تری‌ داریم‌. راه‌ رفتن‌، دویدن‌، بالا رفتن‌، شنا کردن‌، سواری‌ گرفتن‌ از حیوانات‌، ساختن‌ و درست‌ کردن‌ قایق‌ و سرانجام‌ به عنوان ‌انسان‌، اتومبیل‌، قطار و هواپیما می‌سازیم‌.
یک‌ انسان‌ غارنشین‌ بشوید.

آغاز هشیاری‌ روحی‌ را احساس‌ کنید. آگاهی چگونگی خود را به چه صورت به شما می‏نمایاند؟ افزایش‌ توانایی‌های ‌فیزیکی‌، روانی‌ و ذهنی‌ خود را احساس‌ کنید. رشد جدید خود را احساس‌ کنید، افزایش‌ تحرک‌ را چگونه‌ تجربه‌ می‌کنید؟ توانایی‌ شما در ابراز احساستان‌ از طریق‌ صدا چگونه‌ است‌؟
زندگی‌ می‌گذرد. به‌ زندگی‌ در دورانی‌ بین‌ 1400 تا1700 پس از میلاد بروید. توانایی‌های‌ فیزیکی تان‌ به چه اندازه افزایش‌ یافته‌اند؟ احساساتتان‌ چقدررشد یافته‌اند؟ چه‌ قابلیت‌های‌ ذهنی‌ جدیدی‌ دارید؟ آگاهی‌ روحی‏تان ‌چقدر توسعه‌ یافته‌ است‌؟ چه‌ نوع‌ تحرکی‌ دارید؟ توانایی‌ بیان‌ و ابراز احساس‌ از طریق‌ ایجاد صدا چقدر در شما رشد پیدا کرده‌ است‌؟ آیا در صداهایی‌ که‌ ایجاد می‌کنید موسیقی‌ نیز وجود دارد؟
زمان‌ می‌گذرد و به‌ دوران‌ کنونی‌ می‌رسیم‌. همانی‌ باشید که‌ اکنون ‌هستید. خود واقعی‌ کنونی‌تان‌ را واقعاً تجربه‌ کنید؛ افزایش‌ آگاهی‌  در سطح‌ فیزیکی‌ را احساس‌ کنید. اکنون‌ چه‌ قابلیت‌های‌ فیزیکی‌ دارید؟ از لحاظ ‌روانی‌ چه‌ تغییری‌ کرده‌اید؟ از نظر ذهنی‌ چطور؟ از لحاظ‌ روحی‌؟ قدرت ‌تحرکتان‌ چقدر افزایش‌ یافته‌ ‌؟ توانایی‌ ابراز احساس‌ از طریق‌ صدا چقدر در شما زیاد شده‌ است‌؟
زمان‌ می‌گذرد و یک‌ جهش‌ تکاملی‌ را طی‌ می‌کنید و شما یک‌ فوق‌ بشر و ابرانسان‌ می‌شوید. بدن‌ قوی‏تر و سالم‏تر خود را احساس‌ کنید.
احساس‌ کنید که‌ نیروی‌ ذهنی‌ و روانی‌ و روحی‌  شما تا چه اندازه توسعه‌یافته‌تر و پالایش‌ یافته‌تر شده است‌؟ همچنین‌ توسعة‌ آگاهی‌ را احساس‌ کنید، به‌گونه‌ای‌ که‌  اکنون چیزهای‌ بسیار زیادی‌ برای‌ شما روشن‌ هستند که‌ پیش‌ از این‌ نمی‌دانستید. چیزهایی‌ که‌ پیش‌ از این‌ فراتر از قدرت‌ بینایی‌ و شنوایی‌ شما بودند، اکنون‌ در اختیارتان‌ قرار دارند. حال‌ زندگی‌ چگونه‌ است‌؟ در این‌ شرایط‌ چگونه‌ با صدا خود را ابراز می‌نمایید؟
سپس‌ در زمان‌ پیش‌ بروید تا ‌ یک‌ موجود کاملاً رشد یافته‌ بشوید. اگر خودتان‌ نخواهید که‌ دوباره‌ متولد شوید و در جسم‌ جدیدی‌ حلول‌نمایید، مجبور نیستید. شما محدود به‌ زمان‌ یا مکان‌ نیستید- کاملاً شکفته ‌شده‌اید و با قدرت‌ خداوندی‌، شریک‌ خالق‌ در خلقت‌ هستید؟ شاید بتوان‌ شما را مانند خدا یا خداگونه‌ نامید. این‌ چگونه‌ احساسی‌ است‌؟ قدرت‌ تحرک‌ شما تا آن‌ نقطه‌ افزایش‌ یافته‌ است‌ که‌ کافی‌ است‌ فکر کنید می‌خواهید کجا باشید تا در آن‌ محل‌ حاضر شوید. توانایی‌ شما در ابرازاحساس‌ و ابراز وجود تا به آن جا پیشرفت‌ کرده‌است‌ که‌ می‌توانید افکارتان‌ را به‌ هر کجا که بخواهید بفرستید؛ فقط‌ با انرژی‌. برای‌ ایجاد صدا نیازی‌ به‌ داشتن‌ بدن‌ ندارید. حالا با نیروی‌ خدایی‌ به‌ خانه‌ بازگشته‌اید. پس‌ از پشت‌ سرگذاشتن‌ دوره‌های‌ بسیار طولانی‌ که‌ از آنان‌ بارقة‌ خام‌ آگاهی‌ خداوندی ‌شروع‌ شد به‌ خانه‌ بازگشته اید. چند لحظه‌ای‌ برروی‌ آن‌ تمرکز نمایید. از آن‌ انرژی‌ شکفته‌ شده‌ هر چه‌ که‌ می‌توانید با خود به‌ زندگی‌ حاضر بیاورید.

عضلاتتان‌ را بکشید و راحت‌ باشید و برای‌ چند دقیقه‌ احساسات‌ و افکارتان‌ را  بررسی‌ نمایید.


مراقبه سجده ( اشو )

این مراقبه حل شدن و یکی شدن با انرژی کیهانی است. بهترین زمان برای این مراقبه شبها قبل از خواب است و باید بلافاصله بعد از انجام آن به خواب بروید. اگر میل دارید تا آن را صبحها انجام دهید لازم است بعد از اتمام مراقبه مدت پانزده دقیقه بخوابید. بنابراین یک ساعت را تنظیم کنید تا بعد از یکربع شما را بیدار کند.

دستور:

روی زمین یا در رختخواب خود بنشینید. هردو دست خود را به آسمان بلند کنید. دستها باید تا حد ممکن بالا نگه داشته شوند. اجازه دهید تا انرژی کیهانی در دستهای شما جریان پیدا کند. وقتی جریان انرژی در دستها برقرار می‌شود، دستها شروع به لرزیدن می‌کنند. اجازه بدهید تا لرزش اتفاق بیفتد. احساس کنید دستهای شما همانند شاخه‌های درختان در معرض جریان باد قرار گرفته است و این باد است که آنها را می‌لرزاند. ممکن است بعد از مدتی تمام بدن شروع به لرزیدن کند. بگذارید هرچه که می‌خواهد، اتفاق بیفتد. در این حال و احساس، شما حضور بین زمین و آسمان، یین و ینگ، مرد و زن و بالا و پایین را حس می‌کنید. اجازه دهید تا در این حس زیبا و حال عجیب غرق شوید. خود را شناور کنید و فقط لذت ببرید. با هستی یکی شوید. یکی دو دقیقه بعد از این قسمت، پیشانی و کف هردو دست خود را روی زمین بگذارید و سجده کنید. در این زمان شما بمانند حاملی برای هدایت انرژی کیهانی به سوی زمین عمل می‌کنید. اجازه دهید آنچه از بالا دریافت کردید به زمین برود. بعد از مدتی دوباره به بالا برگردید و دستهای خود را به آسمان بلند کنید. بالا آمدن و سجده کردن باید برای هفت بار انجام شود. مدت کل این بخش پانزده دقیقه است. اگر تعداد دفعات سجده کمتر از هفت بار باشد باعث می‌شود تا نتوانید بخوابید و شما را بی‌قرار می‌کند. بعد از اتمام این قسمت به خواب بروید. انرژی ناشی از این مراقبه تمام بدن شما  را احاطه می‌کند. صبح که از خواب بیدار می‌شوید به خوبی آن را احساس می‌کنید. وقتی این مراقبه در شب انجام می‌شود، روز بعدی روزی متفاوت است.