تبلیغات
مركز آموزش هیپنوتیزم, تله کینزی, کندالینی, چشم سوم, ریکی, پرواز روح, هاله, هرم انرژی و ... - خرافاتی در مورد ریکی ( همسویی)

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من قصد دارم با قرار دادن مطالب مربوط به خودشناسی برای بهتر زندگی کردن شما قدمی بردارم.
در صورت نیاز می توانید با من در تماس باشید.

کانال تلگرامی من: https://t.me/hypnosisfast

ایمیل من: harakat.meta@yahoo.com

حركت ...

جستجو

 

همسویی در ریکی فقط ایجاد یک تجارت است

در اغلب سبک های ریکی، سمبل هایی دیده می شوند که کاربرد های مختلفی برای آنان ذکر شده است. اما حقیقتا سمبل ها هیچ خاصیتی ندارند و پایه گذار اصلی ریکی ( آقای usui shiki ryoho)، تنها از آن ها بعنوان ابزاری کمکی برای جلب توجه و تمرکز شاگردان کُند ذهن و دیرباور خود استفاده می کرده است. با اطمینان به شما می گویم که هیچ سمبلی از خود نیرویی نداشته و تنها یک نقاشی برای یادآوری درس های تئوری می باشد. تنها کاربرد سمبل ها، ارضای ذهن دیرباور انسان، و متمرکز کردن توجهش بر روی روندی است که در حال انجام می باشد .


در مورد ابزاری مانند کریستال های مختلف، شمع، بخور، عود و ابزار فیزیکی از این دست، تنها ابزاری برای مبتدیان هستند، جهت تسریع روند پاکسازی و درمان، و تمرکز. این گفته بدین معنی نیست که این ابزار هیچ خاصیتی ندارند! بلکه مثلا سنگ ها، نمک های معدنی، آب، شعله ی شمع و هر خلقت دیگر، ابتدا به ساکن عبور دهنده ی محدوده ی مشخصی از  از فرکانس های نیروی الهی می باشند که مصارف درمانی نیز دارند. اما تمامی این ها ابزاری کمک آموزشی بوده و پس از مهارت یافتن در کانال شدن برای انرژی، تمامشان کنار گذاشته می شوند و در برابر قدرت یک انسان پاکسازی شده ، قدرت عبور دهی انرژی اشیاء ذکر شده بسیار ناچیز است. اتفاقا خودِ انسان است که می تواند اشیاء دیگر را پاکسازی و شارژ کرده، محدوده ی عبور دهی فرکانسی آن ها را تغییر دهد.


با تحقیق مختصری پیرامون ریکی، متوجه خواهید شد که امروزه بالغ بر 500 سبک مختلف از ریکی معرفی شده و همچنان در حال افزایش است. این افراد فکر می کنند که نیروهای جدیدی را کشف کرده اند و سپس می خواهند طی روندهایی با عناوین مختلفی مثل، همسویی ( attunement )، راه اندازی ( initiation )، توانمند سازی (empowerment)، آن را به دیگران منتقل کنند. غافل از اینکه تمام این تجلیات در اثر بالا رفتن درصد پاکسازی کالبد ها و شکفته شدن چاکرا های خودشان  می باشد، که اجازه بیشتری به ظهور قابلیت های درونیشان می دهد. به همین دلیل، فردی هم که قرار است این توانایی به او منتقل شود، تا هنگامی که به همان درجه از پاکسازی کالبدی نرسیده باشد، نمی تواند تاثیرات آن را مشاهده کند. 


جالب تر از همه قانونی جعلی است که گفته می شود، همسویی ها باید از طرف یک استاد به نفر دیگری منتقل شود! یعنی شما برای اینکه بخواهید کانال جریان الهی شوید، نیاز دارید این خاصیت را از یک نفر دیگر دریافت کنید! این سخن بدین معنی است که نیروی الهی باید از یک انسان اجازه بگیرد تا به کسی منتقل بشود یا نشود و تحت کنترل انسان در آمده است! برای مثال آیا شما می توانید بپذیرید که اکسیژنی که اطراف شما وجود دارد، از یک  انسان اجازه بگیرد تا به درون شش های شما وارد بشود! شما می توانید خودتان با اراده ی خودتان،  نفستان را حبس کرده و یا نفس های عمیق بکشید، بدون اینکه از کسی اجازه بگیرید. آنوقت چطور انرژی الهی که برای آن هوشمندی مطلق ذکر می کنند، منوط بر اجازه ی یک انسان  می شود؟! نیرویی که در هر زمان و مکانی و در تمام کائنات جاریست!


سوال دیگر این است که اولین بار،  بنیانگذار ریکی ( دکتر اوسویی )، را کسی همسو نکرده بود و خودش در اثر مراقبه و شکفته شدن اتفاقی چاکرای تاج , روش کانال شدن و مراقبه را آموخت! هدف از مطرح کردن این قانون تنها درست کردن یک تجارت بود که توسط اطرافیان و شاگردان دکتر اوسویی ایجاد شد. دکتر چوجیرو هایاشی (Dr. chujiro hayashi ) مراحل همسویی ریکی را اختراع کرد و خانم هاوایو تاکاتا  ( MRS. Havayo takata ) گرفتن شهریه را برای دریافت همسویی و آموزشی که در زمان اوسویی رایگان بود,  باب کرد. تمام انسان ها دارای کانال های انرژی هستند و جزوی از وجود هر انسانی است. همچنین تمام انسان ها با درصد های مختلف , توانایی انتقال انرژی را به دیگران دارند.

چاكرا و لایه ها

خلقت تمام کائنات از نیرویی سرچشمه می گیرد که ما آن را نیروی الهی نامیده و  معتقدیم که از ذات پروردگار سرچشمه می گیرد . این نیرو دارای قدرت مطلق می باشد. تمام آفرینش در حقیقت اشکال مختلفی از انرژی الهی می باشند که دارای کیفیت های مختلفی بوده, اما کمیت و کیفیت عبور دهی این انرژی در مخلوقات متفاوت است. ما انسان را بعنوان یک روح  تعریف می کنیم که جسم خاکی او بعنوان درونی ترین لایه  آن معرفی می شود.


انسان دارای ٧ لایه کالبدی یا به اصطلاح ٧ لایه اصلی هاله (aura) می باشد. ما بیرونی ترین لایه را بعنوان لایه منحصر به فرد و ثابت برای هر انسان دانسته و بعنوان روح می شناسیم. روح هر فرد تنها لایه ی کالبد های اوست که قابل تعویض نمی باشد. ( امروزه در تمام دنیا وجود لایه های غیر فیزیکی به روش های مختلف علمی به اثبات رسیده و بحث در مورد اثبات آن ضروری نمی باشد ). انرژی الهی در کانال های معینی در هر لایه حرکت کرده و کیفیت کار آن لایه را مشخص می کند . لایه های شماره فرد ( 1-3-5-7 ) دارای قالبی ثابت و لایه های زوج ( 2-4-6 ) دارای قالبی سیال می باشند. هر چاکرای اصلی دارای 9 لایه می باشد.

 چاکرا ها (chakra) مراکزی در سراسر هاله ها هستند که مانند یک پمپ انرژی , نیروی الهی را در سراسر کالبد های انسان به حرکت در می آوردند.


در انسان ٧ چاکرای اصلی با ٧ لایه هاله متناظر هستند. ٧ چاکرای اصلی در امتداد ستون فقرات قرار دارند. هر چاکرا معمولا توسط یک حرکت گردابی شکل (مخروطی) اصلی که خود شامل مخروط های کوچکتری می شود, انرژی را به مرکز خود مکیده و از آنجا به درون کانال های مرتبط با خودش پمپاژ می کند.

 هر گونه گرفتگی کانل ها و عملکرد ناصحیح چاکرا ها نوعی بیماری به حساب آمده و باید درمان شود. یک انسان زمانی به قدرت های درونی خود دست پیدا می کند که بتواند هاله ها و  چاکراهای خود را کاملا پاکسازی کرده و بر چگونگی به کار گیری آن ها مسلط شود. هر چه پاکسازی انسان بیشتر شود, با قدرت روح نزدیک تر شده و میزان بیشتری از انرژی الهی را می تواند از خود عبور داده و هدایت کند. انسان به واسطه ی جریان انرژی الهی می تواند از نیروی خالق قدرت گرفته و کار های نامحدودی انجام دهد.


تمام موجودات زنده دارای هاله و چاکرا می باشند. بعنوان مثال حتی کره ی زمین دارای چاکرا بوده و برای هر قسمتی از خلقت می توان یک هاله در نظر گرفت که برآیندی از هاله هایموجودات آن مجموعه می باشد. مانند هاله ی یک شهر, جنگل یا کوه، دسترسی به قدرت ها درونی برای هر انسانی میسر می باشد, به شرط اینکه عملیات پاکسازی کالبد و باز کردن کانال های انرژی را به درستی انجام دهد.

منبع:كلوپ